piątek, 30 marca 2012

Lubię wyzwania


   witam, przedstawiam wam wyzwanie na ten weekend. Kanapeczki maja mieć oryginalne rozmiary.
Cały czas zastanawiam się jak zrobić parę, rzeczy, trochę mi świta w głowie. Zapalona jestem do pracy, bo to coś zupełnie innego. ale czy wyjdzie? Czas pokarze. Źródła zdjęć na razie nie ujawniam ( nie są moje) opublikuje je dopiero po zrobieniu kanapeczek. Trzymajcie kciuki , a modeliniarki proszę o pomysły na natkę, pomidorka,żurawinę,
10 komentarzy:

 1. Kingo, u mnie zdjęcia się nie wyświetlają.. kanapeczek jeść oczami nie mogę i burczy mi już w brzuchu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam :) U mnie też się nie wyświetlają

  OdpowiedzUsuń
 3. Zobaczcie teraz dodałam w innym formacie.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też już widać :)Trzymam mocno kciuki i za brzuch się trzymam też :D:D:D Konsekwentnie drążę tematy wschodnie i zapytuję, czy kanapki/placuszki z kawiorem w przyszłości wchodzą w grę? :))

  OdpowiedzUsuń
 5. wiki, Jeśli moje prototypy zostaną zaakceptowane, to jest i kanapka z kawiorem, bo oglądałam pozostałe wersje, jest ich ok 30 szt, różnych, Ale cicho, cicho,najpierw musi wyjść, piecyk

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy ja wiem, że WYJDZIE ♥♥♥
  Lecę nadrabiać zaległości wspaniałości i upiększajości ;))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj Maryś dziękuję Ci za wiarę, dodaje mi skrzydełek, mi też bardzo zależy. I dziękuję za telefon. czarujący ton, czarującej nam Maryś.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki:) Bardzo smakowity pomysł, bazując na tym co już u Ciebie widziałam - WYJDĄ NA PEWNO:)))

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.