środa, 14 grudnia 2011

Nie martwcie się

   Zamęczę was kilkoma zdjęciami, starych kolczyków. Zbieram nowe zdjęcia do książki prezentacyjnej,więc część zdjęć będzie skadrowana po jednej stronie - bo po drugiej dojdą opisy. Uprzedzam, żeby nie było wiadomości w tej sprawie, czyli wszystko jest tak jak być  powinno.   :)

Ach, tym zdjęcia zrobione powtórnie, bo tym razem z galaretki nie zbierałam pęcherzyków, któr moim zdaniem dodają uroku i naturalności, ale oczywiście, można je wykonać ze szklistą idealna galaretką jak poprzednio.4 komentarze:

 1. słów mi brak! ta galaretka mnie zabiłaaa... ja nad swoją spędziłam pół dnia, a nawet w połowie nie przypomina piecuszkowej! :(
  w ogóle ten blog mnie dobijaaa!!! wszystko jest za ładne!!! jedna osoba nie ma prawa mieć tylu talentów - a co zresztą świata? pomyśl o tym Piecuszkowa Panienko!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Прелесть!!! Печенье как настоящее...Волшебно!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż chce się zjeść ekran!!!

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.