czwartek, 12 kwietnia 2012

Wymianka z Asią

 Dziś chciałam Wam przedstawić kolejna niezwykła osobę w moim życiu- Asię.
Asia jako jedyna zgodziła się wykonać dla mnie manekiny laleczek. Początkowo laleczka miała być jedna i Miała zostać Zuzią, prezentem na urodziny mojej córeczki. Miałam ją pomalować, ubrać i upodobnić do mojego krasnala.
  Jednak Asia okazała się tak miła, i uszyła dla mnie cztery krasnale. Czyli mam : Majkę, Marlenkę, Julcię i Zuzię. I tu wpadłam, na mam nadzieję ciekawy pomysł. Kukiełki zostaną ubrane i pomalowane na podobieństwo córeczek , to już  mówiłam. Ale będą z nami jeździły na kiermasze jako reklama.
Taka kontynuacja banerka z bloga :) Mój m. 
zrobi do lata śliczny drewniany szyld ,,Piecuchowo" z półeczką na której zasiądą lale z modelinowymi ciastkami w łapkach. Teraz tylko czekam na paczkę i na wolny czas, który może ktoś mi podaruje?
   Powiem wam ,że mam ogromny stres przed malowaniem, już dawno, dawno nic nie malowałam.

Co będę więcej Wam pisała ,sami zobaczcie jakie śliczne..
Zdjęcia są autorstwa Asi.


Lale i inne szyjątka Asi  znajdziecie na allegro:http://allegro.pl/szmaciana-zuzka-i2243250644.html
sprzedająca -makepeace120136 . Polecam!To min. nasz prezent, wymiankowy. ( lodzika zobaczycie w poście powyżej).
  

3 komentarze:

  1. Podoba mi się ta myśl. Bardzo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale CUDA z obu stron!!! :)***

    OdpowiedzUsuń
  3. dzięki dziewczyny, dzięki jeszcze jak to Maryś zrobić, żeby przełamać się i pomalować te lale, Boje się, że je popsuję. Ubranko jak nie wyjdzie to uszyje nowe, a pomalujesz i już pies pogrzebany, Pozdrawiam piecyk

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.