sobota, 12 maja 2012

Cześć kochani jesteśmy już w domku

Cześć kochani jesteśmy już w domku. I jakie miłe powitanie nas spotkało w sobotni poranek. w piątek odbyło się wielkie losowanie Candy u : http://mamurda.blogspot.com/2012_05_01_archive.html. I Aniołek fartem przypał nam, z czego ogromnie się cieszymy. A wszystkim którzy nie zdołali wygrać ocieramy łezki.
  Aniołek nie mógł lepiej trafić, bo w domku mamy pięć serduszek które już go pokochały.
Aniołek trafi do pokoju dziewczynek , które miejmy nadzieję za sprawą kilku dobrych duszyczek przeobraża się z szarych poczwarek w piękne motylki.

8 komentarzy:

 1. Gratuluje, tez na niego polowalam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, masz racje aniołek nie mógł lepiej trafić u Was na pewno będzie mu bardzo dobrze :) A ja chciałam jeszcze raz podziękować Ci za wspaniałe prezenty wymiankowe które bardzo mi się podobają :) Pozdrawiam cieplutko Leokadia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że już wróciłaś :)), czekałam z wielką niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje takiej cudownej wygranej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, anioł jest piękny. U mnie też zagościła mamurdowa anielica:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny, gratuluję :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje i witam się po przerwie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiedziałam, że trafi w dobre łapki, ale - że w aż TYLE ♥♥♥
  I cieszyłam się Waszym szczęściem, bo Mamurdowe dzieła są przeurocze, no przeurocze, i dobrze, że już w domku, ja jeszcze poza "światem"

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.