piątek, 24 lutego 2012

Ucieszona PonownieZnalazłam dziś artykuł o Piecuchowie w ,,Purpose"


Magazyn „Purpose — Przedsiębiorczość w Kulturze” to przedsięwzięcie wydawnicze poświęcone prezentacji działań o wysokim potencjale artystycznym, kulturalnym i kreatywnym realizowanych przez ludzi przedsiębiorczych z Polski, Europy i świata. „Purpose — Przedsiębiorczość w Kulturze” to jedyny w Polsce magazyn, który dotyczy tej tematyki, wydawany w Internecie i mający drukowane dodatki tematyczne. To miesięcznik o wysokiej jakości merytorycznej, w którym publikowane są ciekawe artykuły, wywiady i prezentacje wspierające na ścieżce zawodowej przedstawicieli świata kultury i sztuki, animatorów i menadżerów kultury, studentów i licealistów — wszystkich przedsiębiorczych w kulturze.

Więcej znajdziecie na:
http://purpose.com.pl/kultura/moda/news-apetyczna_bizuteria.html2012-02-20

Zobaczcie, jakie apetyczne kolczyki, do złudzenia przypominające prawdziwe słodycze, można wyprodukować z tzw. modeliny fimo! Jeśli chcecie osłodzić sobie w ten sposób codzienność, możecie zamówić takie kolczyki obecnie u kilku projektantów w modowych sklepach internetowych. W ofercie są także wisiory, pierścionki i broszki - nie tylko imitujące słodkości, ale także apetyczne kanapki czy pizze.

Biżuteria pasować może zarówno do codziennego stroju, jak i na wielkie wyjście, gdy pragniemy kogoś zaskoczyć. Projektanci zapewniają, że biżuteria zabezpieczona została podwójnie werniksem jeszcze przed wypiekaniem, co zapobiega zarówno "lepieniu się" modeliny,  jak i gwarantuje jej trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Oto kilka niesamowitych prac znalezionych na portalu decobazaar.com. Projektant: Piecuchowo.

http://piecuchowo-modelinowo.blogspot.com/
Tekst: Aleksandra Karmowska
1 komentarz:

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.