wtorek, 21 lutego 2012

Jak zwykle zaspaliśmy

Tak , tradycyjnie- kiedy w szkole odbywa się bal my zasypiamy. Myślałam,że nie dam rady wszystkich poprzebierać, Udało się, tylko zabrakło czasu na zdjęcia. ale i te maja swój klimat. Po latach będziemy pamiętali,że robione były w wielkim pospiechu - bez ustawianego aparatu. Efekt mi się podoba, bo pasuje do kostiumów: Hermiony i wampirzycy. dopiero teraz zobaczyłam ,że ten wampir nie nałożył zębów? Zęby zostały w kieszeni :)4 komentarze:

 1. Super stroje, krew wampira bardzo realistyczna :)
  PS: Byłaś może na tym blogu: http://slodkieblyskotki.pinger.pl/ ? Praktycznie wszystko skopiowane po twoich pracach :( Szkoda, że istnieją tacy ludzie... Najlepiej to niczym się nie przejmować i kopiować co się da -.-

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam na to papugowanie sposób odmiennego spojrzenia (dziewczynkom na zajęciach zawsze odpowiadałam, kiedy były wściekłe o to, że coś wymyśliły, a ktoś ściągnął ich pomysł) - Cieszcie się mówiłam, to znaczy, że Wasze pomysły SĄ WSPANIAŁE, niepowtarzalne, GENIALNE... Wam ich nigdy nie zabraknie, a "papugiarze" zawsze będą mieli świadomość, że może odtwarzają ładnie, ale kreować nie potrafią!
  Dlatego Piecuchowa Mamo, nie martw się - Twoje pomysły są nieskończone i rozpoznawalne, a kopiowanie ich podkreśla tylko to, że są CELNE, TRAFIONE, ZNAKOMITE!

  Wbrew pozorom "niepodrabialne" i wciąż powstają NOWE, bo Twoja wyobraźnia nie zna granic...

  OdpowiedzUsuń
 3. p.s. Hermiona i Wampirzyca - obłędne :)*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale się uśmiałam z tych zębów;)))
  Dziewczynki wyglądają rewelacyjnie, chyba polubię wampiry. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.