sobota, 21 stycznia 2012

Niebieska Ptasiarnia

Bransoletka Ptaszarnia, w niebieskim. Urocza zawieszka z ptaszkiem, porcelanowa filiżanką na spodeczku w kolorze błękitnym.  piękne metalowe zawieszki i dodatki  w tej samej tonacji kolorystycznej. bazę bransoletki stanowią łańcuszki w kolorze starego złota, brązowa rypsowa tasiemka  w niebieskie groszki i brązowe,niebieskie rzemyki.
6 komentarzy:

  1. Ło jejku, piękne. Moje ulubione zestawienie kolorów +ptaszki (ptaszki są słodkie).

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj, ale się uśmiałam z tych Twoich czekoladowych kolczyków. Jakbym była młodsza (albo odważniejsza ;) to bym sobie fundnęła te nadgryzione czekoladki;) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pierwszy raz jestem na twoim blogu i oderwać się nie mogę od oglądania tych słodyczy. Zdolne masz paluszki, te cudeńka takie precyzyjne. Na pakamerze znalazłam mysię zrobioną przez Ciebie cudna, jak obrosnę kaską to się zgłoszę może zrobisz dla mnie. :)

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.