niedziela, 30 stycznia 2011

Naszyjnik Majki,, Alicja w Krainie Czarów"

Szybka lekcja dorastania.
Dzieci bardzo szybko dorastają. Jak szybko przekonałam się w tym roku.
Niby prosta nauka odczytywania godzin na zegarze okazała się nauką nie dla moich dzieci, lecz dla mnie.
Mama kupuje dla swoich córeczek słodkie kokardki, a córki wybierają  dodatki emo, vintage.
Krótko mówiąc sprowadziły mnie na ziemię. Zdjęcia pokazują wisiorek, naszyjnik inspirowany Alicją w Krainie Czarów. Powstał on na życzenie mojej córki Majki . Ma samym dole wisi stary kieszonkowy zegarek-stylizowany vintage, do którego zawiesiłam łańcuszek-do łańcuszka modelinową filiżankę z herbatką
( herbatka u królika) . Wyżej na łańcuszku buteleczka z napojem powiększającym i pomniejszającym.( Ach przydał, by mi się taki napój, pomniejszyłabym moje dorastające córeczki i na zawsze by takie zostały:) .
Buteleczka ma 2 cm, oparzona jest etykietką z napisem ,,drink me"- i postarzona tuszem. Podwieszony jest także kluczyk i ozdobna koronkowa kokarda w kolorze brudnego różu.. Kamea  z Alicją także wykonana jest prze zemnie.
Do kompletu powstaną kolczyki i bransoletka.Rozpisywać się o nich nie będę zaprezentuję je na zdjęciach.

4 komentarze:

  1. Czy pani sprzedaje te naszyjniki bo mi się bardzo ten podoba!! Jak tak to za ile"??

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne.bardzo mi sie podoba czy wstawiłaby pani na allegro taki naszyjnik??? Bardzo by mi zależało na kolczykach(herbata) do kompletu:))

    OdpowiedzUsuń
  3. Herbatka wygląda niewiarygodnie realistycznie!!!

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.