czwartek, 20 października 2011

w sprawie bransoletek

                                                             witam was serdecznie

Niestety nie mam wiele czasu, więc tym razem pozwoliłam sobie na małą fuszerkę :) i daję wam wszystko na kilku zdjęciach. Pytacie o bransoletki, śniadanko, Alicja i inne- zdobyłam kilka dodatków, z nimi możecie spodziewać się nowych bransoletek. Oczywiście przyjmuję zamówienia- wybierajcie i decydujcie- czas realizacji przedłużył się do ok 7 dni.
          Już marzę, żeby porobić coś innego. Kończę już duże zamówienia w tym tygodniu, potem mam tydzień wolnego dla was- i na nowe pomysły, więc korzystajcie z tego czasu i twórczego szaleństwa. potem nadejdzie dla mnie okres intensywnych przygotowań do kiermaszy i tym samym czasu zostanie mi niewiele na indywidualne zamówienia.
1 komentarz:

  1. twoje prace są taki śliczne !!!! jak ty to robisz, że wychodzi ci wszystko takie piękne?! ja też trochę modelinuje ale moje prace nie są tak doskonałe jak twoje.... podziwiam cię :) mam tylko pytanie: Z JAKIEJ STRONY ZAMAWIASZ PÓŁFABRYKATY?

    OdpowiedzUsuń

Odwiedziłeś właśnie Piecuchowo, miejsce gdzie kasza gryczana próży się pod pierzyną , A kucharka nie przypala tylko modeliny. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Popularne posty

Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.