Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Popularne posty
-
Myślałam o nowym Candy. I wymyśliłam. Nie było łatwo, bo czas pogania już niedługo Dzień Dziecka, który jest najlepszą okazja od rozdawania...
-
Ogłaszam kolejne Candy Nagrodą będzie kupon o wartości -150 zł, na zakupy w sklepie,,Pi...
-
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane nieustannie pytacie mnie o naszyjniki Alicja w Krainie Cza...
-
Witam cieplutko. Wczorajszy wpis , był mi bardzo potrzebny. W najśmielszych marzeniach nie spodziewałam się takiego odzewu . I to z różn...
-
Witam cieplutko Obiecałam Candy, jak m już pokonałam wszelkie przes...
Zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywania bez uprzedniej mojej zgody.










Papryki moim zdaniem najlepsze ;) ale wszystkie są piękne.
OdpowiedzUsuńFantastyczne :):):)
OdpowiedzUsuńoooooooooooo kurde!!! Super!!! :)
OdpowiedzUsuńNa uszach wyglądają jeszcze lepiej :-)
OdpowiedzUsuń/W
ale czadowe :)
OdpowiedzUsuńŻeby tyle zachodu z tymi pieniędzmi z USA nie było to bym zamówiła papryczki czerwone ;-)) Może przy kolejnym zamówieniu ;-)) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńGdybym nie zobaczyła ich na uszkach - nie uwierzyłabym, że są z modeliny.
OdpowiedzUsuńNiesamowite!
Gdybym nie zobaczyła ich na uszkach, nie uwierzyłabym, że są z modeliny.
OdpowiedzUsuńNiesamowite!
Papryczki i pomidorki wyglądają najświetniej:)
OdpowiedzUsuńRE-RE-LA-CJA....pomidorki i papryczki i dynie i ... wszystkie są obłędne:)
OdpowiedzUsuńŚwietne :)A i małe uszy bardzo ok :)
OdpowiedzUsuńAle... dzieła sztuki!
OdpowiedzUsuńale cudeńka jak prawdziwe tylko mikro warzywka:)
OdpowiedzUsuńJakie one są smakowite! Wytrawne z natury, ale to nie ujmuje im słodyczy w odbiorze:)) Rewelacyjne, jak zawsze zresztą Twoje prace:)
OdpowiedzUsuńI znowu warzywniaczek jak żywy!!
OdpowiedzUsuńCudne są :)
Pozdrawiam Cię serdecznie:)
Są niesamowite, ależ masz zdolne rączki ...prawdziwy ogród warzywny:)))
OdpowiedzUsuńSmaczne wszystkie, i piękne !
OdpowiedzUsuń:)) uwaga na uszy ! ;)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
Ag
O rany, jesteś niesamowita! :)) Ależ smakowicie wyglądają... Jak prawdziwe! :) Tylko pogratulować talentu ;)
OdpowiedzUsuńpastelowy-imbryczek.blogspot.com
przesliczne kazdy jeden
OdpowiedzUsuńDynie i pomidorki najlepsze! :)
OdpowiedzUsuńcudne, może sałatkę jarzynową upichcić :)
OdpowiedzUsuńBardzo ciekawie to wygląda!
OdpowiedzUsuńFantastyczne kolczyki! Potrafisz wyczarować prawdziwe cuda:)
OdpowiedzUsuńte mnie po prostu zabily *.*
OdpowiedzUsuńpiękne! perfekcyjnie wykonane :) najlepsze pomidory i papryki :D
OdpowiedzUsuń